Про компанію

Компанія Grand Distribution – це великий національний холдинг, який займає одне з провідних місць на ринку дистрибуції FMCG України..

Grand Distribution об’єднує у своїй структурі самостійні дистриб’юторські підприємства, які займають більшу частину території України. Усі підприємства, що входять до структури Grand Distribution, є лідерами дистриб’юційного бізнесу в своїх регіонах.

Основна мета Grand Distribution полягає в організації діяльності підприємств, які входять до її структури, та яка спрямована на управління та збільшення ефективності системи продажів, побудову та модернізацію логістичних процесів, забезпечення фінансовими ресурсами, впровадження інновацій у сфері інформаційних технологій, зниження ризиків діяльності, а також створення та підтримання ефективної системи керування персоналом.

Ми працюємо з відомими брендами – лідерами світового ринку товарів FMCG таких напрямків: продукти харчування, побутова хімія, засоби особистої гігієни, косметика, товари для дому.

Компанія Grand Distribution признана нашими партнерами як надійна та стійка, що надає якісний та стабільний сервіс постачальникам і клієнтам у сфері продажу та просування товарів масового попиту й продуктів харчування.

Принцип роботи Grand Distribution базується на розумінні того, що люди – найважливіший ресурс. З нами працює понад 2000 успішних фахівців, які є головною складовою формули успіху Компанії. Ми прагнемо бути лідерами і тому продовжуємо пошук нових талановитих співробітників, з великим особистісним та професійним потенціалом, амбітних та відповідальних, готових йти до своєї мети і не боятися перешкод, які можуть виникнути на їхньому шляху.