Логістика

Grand Distribution, як наймасштабніший дистриб’ютор на ринку України, має всі необхідні логістичні потужності та ресурси для задоволення потреб наших партнерів щодо якісної дистриб’юції товарів.

Управління логістичними процесами в Компанії охоплює 3 напрямки:

1. Управління товарними запасами

2. Зберігання та обробка товарних запасів (складська логістика)

3. Управління доставкою товару (транспортна логістика)

Підприємства Grand Distribution мають широкий автопарк, що дозволяє обслуговувати близько 6 000 торгових точок на день.

Всі автомобілі Компанії обладнані GPS-модулями, що дозволяє оперативно керувати рухом транспорту та ефективно контролювати своєчасність доставки товару.
За допомогою програмного комплексу «ТЛКА» маршрути доставки плануються автоматично, що забезпечує раціональну, своєчасну та безперебійну доставку товарів для всіх клієнтів.

Склади підприємств Grand Distribution укомплектовані сучасним багатоярусним стелажним обладнанням та вантажною технікою, що дозволяє максимально ефективно використовувати складські площі, економить час на відбірку, переміщення та навантаження товарів.

Застосування ефективної організації процесу комплектації товару та системи «WMS» дає можливість збирати та відвантажувати до 490 тонн товару на день.

Наші склади працюють цілодобово, завдяки чому доставка товару клієнту здійснюється протягом 24 годин з моменту замовлення. Склади оснащені системами безпеки та відеоспостереження, що максимально забезпечує збереження товару на складі.

Автоматизація логістичних процесів

П’ятиярусна система зберігання товарів