ІТ

Сьогодні, всі компанії – від малого до великого розміру, потребують інформаційні технології, щоб витримувати конкуренцію за умов повсюдного використання високотехнологічних рішень. ERP, EDI, СЕД, Starlink це у нас. Безперервність бізнес процесів – це про нас.

Використання сучасних інформаційних технологій в дистрибуції значно скорочує та прискорює шлях переміщення товару від виробника до споживача. При цьому, велике значення у мінімізації руху товару посідає стрімка передача інформації, як усередині підприємства, так і в зовнішньому середовищі. Закордонний досвід доводить, що компанії, які роблять ставку на використання стандартів EDI, що функціонують на ринку, мають шанси ефективного функціонування в майбутньому.

Компанія Grand Distribution йде нога в ногу з інформаційно-технічним прогресом й однією з перших на ринку впроваджує найпередовіші ІТ технології. Ми вкладаємо значні кошти у розвиток корпоративного ІТ відділу, щоб полегшити роботу наших співробітників, прискорити та спростити збір заявок агентами, підвищити якість відбору товару на складі та збільшити швидкість доставки товару.

Grand Distribution цінує важливість та цінність інформації в даний час. Щоб не розчарувати виробників та партнерів, з якими ми співпрацюємо, було прийнято рішення не вдаватися до послуг аутсорсингових ІТ компаній. Весь спектр послуг ІТ виконується тільки штатними співробітниками. Це дозволяє бути більш ефективними та оперативними.

Усі філії Grand Distribution оснащені дизель генераторами та обладнанням супутникового зв’язку Starlink що дозволяє забезпечити безперервність усіх бізнес процесів у Компанії.

Сучасна дистрибуційна компанія не може обійтися без таких систем, як:

Система управління даними (ERP);
Дозволяє в режимі реального часу проводити аналіз діяльності підприємства в будь-яких розрізах, вивчати статистичні показники та виявляти довгострокові залежності між ними.

Система електронного обміну даними (EDI);
Компанія Grand Distribution використовує системи електронного обміну даними повністю. Ця технологія гарантує як правильність конвертації даних, так і доставку повідомлень адресатам і послідовність доставки повідомлень. При цьому забезпечуються достовірність й конфіденційність інформації, що передається. У нашій компанії, EDI повністю автоматизована взаємодія між інформаційними системами партнерів, за винятком участі людини.

Система електронного документообігу (СЭД);
Автоматизація документообігу та бізнес-процесів через впровадження продукту дозволила суттєво підвищити керованість над зберіганням та рухом практично будь-яких типів інформації в компанії Grand Distribution (особливо в територіально розподіленій), забезпечила прозорість та керованість бізнес-процесами організації та вивела на якісно новий рівень контроль їх виконання співробітниками.

Система мобільної торгівлі;
ІТ відділ компанії Grand Distribution особливо пишається своєю власною розробкою системи мобільної торгівлі (RSA – Remote Sales Agent) – це програмний комплекс, розроблений для автоматизації роботи торгових представників, які займаються збором замовлень на смартфон або планшет під управлінням операційної системи Android, у точках роздрібної торгівлі (pre-selling), продажем товару з коліс (van-selling) та мерчендайзингом (merchandising). Це рішення дозволяє виробникам безкоштовно використовувати систему мобільної торгівлі дистриб’ютора, виключаючи таким чином інвестування коштів у продукти сторонніх розробників

Система контролю переміщень торгових агентів та водіїв;
Використання відстеження GPS координат дозволяє контролювати час та маршрут переміщення торгового агента чи водія. Згодом ця інформація допомагає контролювати якість роботи. Контроль надає роботодавцю орієнтувати та мотивувати персонал на більш інтенсивні зусилля та підвищити його дисциплінованість. У випадку з водіями – покращити якість та зменшити терміни доставки товару. ПЗ – Grand GPS tracker під керуванням ОС Android.

Системи безпеки та контролю доступу;
Компанія Grand Distribution піклується про безпеку своїх співробітників та свого майна, тому використовує системи контролю та управління доступом спільно з системами відеоспостереження в офісах та складах . Це забезпечує гарантовану безпеку наших об’єктів.

Системи «Розумний склад»;;
ІТ фахівці на всіх складах компанії Grand Distribution впровадили системи «Розумний склад». Це дозволило вдосконалити процеси складської діяльності та здійснити швидкий та безпомилковий облік товарів при таких операціях як: переміщення, приймання, відвантаження та зберігання продукції. Програмний комплекс заснований на технологіях штрихового кодування та дозволяє проводити точний облік продукції за допомогою терміналу збору даних, WiFi обладнання та програмного забезпечення.

Це далеко не повний перелік сучасних технологій, які ми використовуємо в нашому нелегкому дистрибуційному бізнесі. Для організації нашої роботи ми також використовуємо: ip телефонію, відеоконференції, системи безперебійного забезпечення заряду, хмарні технології, тощо.

Для швидкого реагування на ІТ проблеми засновано спеціальний відділ технічної підтримки, який працює цілодобово та завжди готовий прийти на допомогу для вирішення будь-якого технічного питання. Облік запитів здійснюється за допомогою системи Help Desk.